KONST / Litografier / Färglitografier 11564068
nr 1156 4068
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 4 st, Lars Karlsson Frost, Porträtt, 1970-tal, motivet: 23x29
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:03:12
22/1 11:39:53